W tym roku po raz pierwszy nasze stowarzyszenie organizuje zlot Mińskiej Grupy Rowerowej. Zlot jest imprezą otwartą dla wszystkich rowerzystów.

Plan zlotu

Wspólnie spotykamy się 18 czerwca (sobota) w znajdującej się 14 km od Kazimierza Dolnego miejscowości Huta, skąd kilkoma tematycznie dobranymi ekipami ruszamy na podbój pięknych okolic. Wśród ekip będzie klasyczna Wycieczka z Historią, grupa MTB, szosowa oraz extreme tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Po całym dniu rowerowych wrażeń wracamy do Osady, gdzie wieczorem czekać na nas będzie ognisko, wspólne rozmowy i kilka atrakcji. Jest to główny punkt naszego zlotu, gdzie wszyscy spotykamy się w jednym miejscu.

Zlot oczywiście kontynuujemy 19 czerwca (niedziela), gdzie ponownie udamy się na przejażdżkę – jedynie krótszą. Powrót planujemy na niedzielne popołudnie.

Wszystkie nowe informacje będziemy dodawać w wydarzeniu na Facebooku oraz w tym wpisie – kto jest zainteresowany to prosimy o zaznaczenie uczestnictwa na Facebooku, pozwoli to nam na odpowiednie zorganizowanie miejsca.

Nocleg

Miejscem zlotu jest Osada turystyczna Miłoszówka (kliknij, aby poznać bliżej), skąd wspólnie wyruszamy, a następnie wracamy na wspólne ognisko. W otulinie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego znajduje się ostoja spokoju i ciszy, wieś Huta, gmina Wąwolnica (dokładna lokalizacja). Do dyspozycji są dwa domki po 7 i 8 miejsc. Nie ma problemu, aby przyjechać dzień wcześniej bądź zostać po zlocie – tutaj koniecznie prosimy o wcześniejszą informację to przedłużymy rezerwację na domki. Czas zlotu to idealny moment, aby zrobić sobie rowerowy weekend za miastem w dobrym towarzystwie.

Istnieje możliwość nocowania w innym miejscu (np. w przypadku wyczerpania miejsc) oraz dołączenie do wspólnych przejazdów czy ogniska. Na miejsce w głównej mierze dojeżdżamy samochodami (istnieje możliwość dojazdu pociągiem np. z Karpisk koło Kołbieli do Puław) , więc jeśli masz miejsce bądź go szukasz daj nam znać. Być może wspólnie coś poradzimy.

Zapisy

Gdy podejmiesz decyzję o uczestniczeniu w zlocie, zgłoś się do nas za pośrednictwem maila kontakt@minskagruparowerowa.pl , wiadomości na fanpage’u bądź osobiście do Patryka Wawryszuka, Kamila Bodziony lub Niny Rżysko. Dopiero po podaniu nam informacji i potwierdzeniu, dokonaj wpłaty.