Jeżdżąc na rowerze po naszym powiecie  na pewno zauważyłeś jak wiele jest możliwości jego eksploracji. Szosą, lasami, drogami szutrowymi i polnymi, przez piaszczyste wydmy i nieopodal bagien. Połączenie tego daje pełne pole do popisu osobom, które uwielbiają poznawać nowe zakamarki Być może jedną z takich osób jesteś właśnie Ty? Mamy dla Ciebie propozycję. Pokaż nam swoje ulubione trasy na kilku zdjęciach, okraś nawet krótki opisem i śladem gps, a my sprawimy, że być może niebawem, Twoja trasa stanie się ulubiona dla większej ilości rowerzystów.

Chętnie umieścimy propozycje nowych tras, które pozwolą innym ludziom poznawać nasze okolice Twoimi oczami. Nie musisz być mistrzem stylu, posiadać lekkiego pióra ani wrzucać zdjęć z profesjonalnej sesji. Ważne, abyś oparł swój opis na kilku ważnych zasadach. Jeśli masz pomysł skontaktuj się z nami, a my powiemy Ci co i jak. Spokojnie to nic strasznego.

Współpraca sponsorska

Chętnie nawiążemy współpracę na zasadach sponsoringu drużyny. Posiadamy szeroką i ciągle rozbudowywaną gamę strojów kolarskich, triathlonowych oraz niebawem zjazdowych. Wśród nich komplet letni i zimowy, dzięki czemu Twoja firma będzie widoczna przez cały rok. Współpraca może obejmować reklamę firmy na strojach kolarskich (bądź stronie internetowej), jak również poprzez wspomaganie działania drużyny swoim asortymentem.

Mińska Grupa Rowerowa to rozwijające się stowarzyszenie, łączące ludzi o rowerowej pasji. Obecnie jesteśmy największą rowerową społecznością w powiecie, która już w rok po rozpoczęciu istnienia wypełniła wiele rowerowych dziedzin w naszej okolicy.

MGR to grupa ludzi o wspólnej rowerowej pasji z różnych jej odmian. Nasi zawodnicy startują w zawodach lokalnych, wojewódzkich oraz ogólnopolskich a nawet międzynarodowych. Nasza drużyna widoczna jest na wyścigach MTB, szosowych, enduro/ downhill, a nawet triathlon. Starujemy w trudnych ultra maratonach jak Bałtyk Bieszczady Tour czy Maraton Rowerowy Dookoła Polski, wyścigach Poland Bike i Mazovia MTB Marathon oraz szosowych wyścigach drużynowych Tour de Warsaw.

Współpracę w przypadku strojów zazwyczaj podejmujemy na rok, jednak nie stanowi problemu nawiązanie jej na dłuższy czas. Każdą sprawę rozpatrujemy indywidualnie, odpowiednio uzgadniając obopólne korzyści. Nasze działania, po ponad roku istnienia drużyny, zostały zauważone przez lokalne media oraz władze miasta. Wyczyny i inicjatywy coraz częściej goszczą na łamach prasy w całym powiecie. MGR to przede wszystkim społeczność, czynnie uczestnicząca w różnych inicjatywach lokalnych jak np. Rowerowa Noc Muzeów czy Rajd ulicami miasta. Dokonania na bieżąco relacjonujemy na naszym aktywnie prowadzonym fanpage (ponad 1000 polubień) oraz stronie internetowej, która już niebawem zostanie całkowicie odświeżona. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.